Userdadasovaitemilda
Results0
Vieša
Pranešti

Šiuolaikinio vyro individualios raiškos galimybės - kopija

Sveiki, esu Milda Štrimaitienė, šiuo metu studijuoju įvaizdžio dizainą Kauno kolegijoje ir rašau bakalauro darbą tema „Šiuolaikinio vyro individualios raiškos galimybės“. Darbo metu siekiu išanalizuoti vyriško kostiumo raidą įtakojusius veiksnius, bei aptarti šiuolaikines vyriškojo kostiumo aktualijas ir tendencijas. Ar vyrai gali būti tokie pat laisvi kaip moterys? Ar jie gali elgtis, kalbėti, rengtis, taip pat laisvai ir išraiškingai kaip moterys? Šio klausimyno siekis yra suvokti kaip Lietuvos publika vertina vyriškumą ir vyriškos aprangos raiškos galimybes.  Anketa yra anoniminė, gauti duomenys bus apdoroti statistiškai ir panaudoti mano bakalauro darbe.  Anketą sudaro 12 klausimų, pildydami užtruksite iki 5minučių. Esu labai dėkinga už Jūsų išsakytą nuomonę bei bendradarbiavimą.

 

 

1. Jūsų užimtumo statusas
2. Jūsų veiklos sritis, profesija
3. Kokie Jūsų manymu yra vyriškumą atspindintys bruožai ir veiklos (remiantis Mollie Curry , “What’s masculine, what’s feminine, and what am I?” 2008 )
4.Kaip manote, ar apranga yra sociokultūrinis reiškinys? T.y. ar sutiktumėte su teiginiu, jog pasirenkame ką dėvėti siekiant atitikti socialines normas ir kultūrines tradicijas?
5. Įvairiose kultūrose tradicinė vyro kostiumo dalis yra sijonas, tunika. Japoniškoji hakama, Škotijos kiltas, Indijos lungi, ir kt. (žiūrėti pav.). Jūsų nuomone, ar šiose nuotraukose esančių vyrų įvaizdis yra vyriškas?
Pic
6. Kaip manote, ar sijono dėvėjimas suteikia judesio laisvę ar didesnį komforto jausmą lyginant su kelnių dėvėjimu?
7. Žemiau pateiktos įvairios situacijos. Pasvarstykite, ką, Jūsų nuomone, patogiau dėvėti kiekvienoje jų
Stumdami žymeklį į vieną ar į kitą pusę išreikšite didesnį ar mažesnį palaikymą savo pasirinkimui. Pažymėję per vidurį teigiate, kad toje situacijoje patogu tiek su kelnėmis, tiek su sijonu
SijonasKelnės
Darbe
Namuose
Laisvalaikiu mieste dieną
Laisvalaikiu mieste vakare
Laisvalaikiu gamtoje
Einant į parodas, muziejus
Einant į koncertus
Kelionėse
Kuomet karšta
Kuomet šalta
8. Šiuo metu mūsų visuomenėje stebimi judėjimai, skatinantys lyčių išraiškos laisves. Vienas išraiškos formų yra platėjančio silueto (trapecijos formos) apranga dėvima tiek vyrų tiek moterų. Kaip į tai žvelgiate?
Drabužių dizaineris Marc Jacobs
Pic
9. Kaip manote, ar sijonas gali būti šiuolaikiško vyro garderobo dalis?
10. Kaip Jūs reaguojate (reaguotumėte) sutikę vyra dėvintį sijoną ar tuniką?
11. Jūsų lytis
12. Jūsų Amžius