Šiuolaikinio jaunimo problemos,savęs ir aplinkos vertinimas.

Kaip manote, ar prisitaikymas prie visuomenės normų - dorybė? Kodėl taip manote?

  1. taip
  2. +
  3. fc
  4. ne, kad isliktum gyvaa kartais reikia prisitaikyti.
  5. žiūrint prie kokių normų.. Jaunimo didžiausios problemos- nedarbas.
  6. Ne, tiesiog būk savimi
  7. ir dorybe ir ne, nes reikia moketi pastoveti uz save taciau reikia ir gerbti kitu nuomones
  8. ne ,nes zmoniu-pilkos masės uztenka
  9. Manau, kad tai nėra dorybė. Žmogus turi pasirinkimo laisve ir savo nuomone, negali visi žmonės būti vienodi, jų poelgiai taip pat.
  10. Ne, nes manau kiekvienas turi buti savimi ir i visuomene inest dali saves.