Šiuolaikinio jaunimo problemos,savęs ir aplinkos vertinimas.

Kaip manote, ar prisitaikymas prie visuomenės normų - dorybė? Kodėl taip manote?

  1. ne
  2. dorybė. bet šiuo atveju įdomiau gyventi būnant nedoru (na tik reiktų stengtis nekenkti kitiems žmonėms)
  3. na, žinoma, prisitaikymas yra gerai, kiekvienas žmogus yra savotiškai skirtingas
  4. Ne, nes ne visuomet visuomenės normos logiškos.