Kaip manote, ar prisitaikymas prie visuomenės normų - dorybė? Kodėl taip manote?
- ne
- dorybė. bet šiuo atveju įdomiau gyventi būnant nedoru (na tik reiktų stengtis nekenkti kitiems žmonėms)
- na, žinoma, prisitaikymas yra gerai, kiekvienas žmogus yra savotiškai skirtingas
- Ne, nes ne visuomet visuomenės normos logiškos.