taip
+
fc
ne, kad isliktum gyvaa kartais reikia prisitaikyti.
žiūrint prie kokių normų.. Jaunimo didžiausios problemos- nedarbas.
Ne, tiesiog būk savimi
ir dorybe ir ne, nes reikia moketi pastoveti uz save taciau reikia ir gerbti kitu nuomones
ne ,nes zmoniu-pilkos masės uztenka
Manau, kad tai nėra dorybė. Žmogus turi pasirinkimo laisve ir savo nuomone, negali visi žmonės būti vienodi, jų poelgiai taip pat.
Ne, nes manau kiekvienas turi buti savimi ir i visuomene inest dali saves.