Šiuolaikiniai maisto pristatymo būdai

Sveiki,

Esame Vilniaus kolegijos, 1 kurso, Viešbučių ir restoranų verslo studentai ir atliekame tyriamąjį darbą.

Darbo tikslas - išnagrinėti kokie pristatymo būdai patraukliausi ir priimtiniausi respondentamss. Koks respondentų požiūris į šiuolaikinius maisto pristatymo būdus. 

Ši apklausa yra anoniminė, atsakymai bus naudojami tik darbo tyrime.

Ačiū už Jūsų laiką ir supratingumą.

Šiuolaikiniai maisto pristatymo būdai
Rezultatai yra viešai prieinami

Kaip dažnai užsisakote maistą į namus/darbovietę?

Kas jums svarbiausia pristatant maistą?

Kaip dažnai liekate nepatenkinta/s pristatymo kokybe?

Ar jūs patenkinta/s šiuo metu esančiais maisto pristatymo būdais?

Koks didžiausias trūkumas šiuolaikinėje pristatymo sistemoje?

Kurie maisto pristatymo būdai jums atrodo patraukliausi? (galimi keli variantai)

Ar esate susidurę su užsienyje naudojamais pristatymo būdais? Jei taip, kokiais?

Mieliau rinktumėtės draugišką aplinkai pristatymo būdą?

Kaip manote, ar trūksta maistą pristatančių įmonių? (Wolt, Bolt ir t.t.)

Jūsų lytis?

Jūsų amžius?

Kuriame mieste gyvenate?