Šiaulių regiono gyventojų apklausa

17. Ko reikėtų Šiaulių TV, kad ji geriau atitiktų Jūsų poreikius? Kokios informacijos, laidų trūksta? Ką pasiūlytumėte tobulinti laidų vedėjams?

  1. Man netrūksta nieko, pažiūriu ką rodo, Ai neįdomu ir perjungiu kanalą.
  2. pramoginių laidų
  3. Panaikintis isvis nes neziuri dauguma
  4. Atsisakyti laidu, kuriuose kalbina niekam nezinomus zmones, daryti laida del kokybes o ne del kiekybes.
  5. Vedėjams trūksta profesionalumo
  6. Mažiau Manuko reklamos
  7. Nezinau
  8. Pasiūlymų neturiu
  9. Daug ko. Per mažai vietos, kad išvardinti viską.