Man netrūksta nieko, pažiūriu ką rodo, Ai neįdomu ir perjungiu kanalą.
pramoginių laidų
Panaikintis isvis nes neziuri dauguma
Atsisakyti laidu, kuriuose kalbina niekam nezinomus zmones, daryti laida del kokybes o ne del kiekybes.
Vedėjams trūksta profesionalumo
Mažiau Manuko reklamos
Nezinau
Pasiūlymų neturiu
Daug ko. Per mažai vietos, kad išvardinti viską.