Šiaulių regiono gyventojų apklausa

17. Ko reikėtų Šiaulių TV, kad ji geriau atitiktų Jūsų poreikius? Kokios informacijos, laidų trūksta? Ką pasiūlytumėte tobulinti laidų vedėjams?

  1. Viskas puiku
  2. Studijoje filmuoti vedejus kitu rakursu, vedejai turetu pasirasyta teksta laikyti nematomoje vietoje, per tv kartais gali matyti, ja jie pasirase ;) plesti laidu tematika.
  3. “Mokslo sriuba” labai informatyvi ir laukiama laida, bet prašau, keiskite vedėją. Vyruko intonavimas ir manieros rėžia ausis ir bado akis.
  4. Ivairoves laidu.
  5. Neturiu priekaiśtų
  6. Šiaulių tv atsilieka nuo kitų tv dėl neprofesionaliai dirbančių žmonių, neįdomaus turinio
  7. -
  8. patinka laida ,,Mūsų gyvūnai", bet laidos vedėjui sunkiai sekasi kalbėti taisyklingai... Patrauklios būtų laidos apie įvairius verslo startuolius rajone, apie įdomius žmones ( ne tik tautodailininkus ir tremtinius), apie hobius, apie galimas laisvalaikio leidimo, pramogų vietas regione, apie jaunuosius ūkininkus, apie gamtosaugos situaciją regione, ir kt.
  9. žinoma ,kad be reklamos neišgyvent,bet pas jus jos labai daug,
  10. Šiaulių TV viską daro, kad žiūrėtume jų programas, tačiau yra didelis pasirinkimas ir kitų kanalų, kuriuose žiūrime norimas laidas. Be to, neeikvoju laiko sėdėjimui prie televizoriaus, nes turiu kitokių veiklų.