Jis yra ir dabar neblogas gal irgi daugiau laidų apie kaimą nes kaimas visur yra mirštantis.
Dažniau rodytu laidas apie sveikata
Čia neuzteksyvuetos surašyti trūkumams.
Kokybės visame kame.
Transluoti nauju temu o ne kartoti tas pačias
Labai mažai žiūriu, todėl pasiūlymų neturiu
Viskas.Ok.
-
Nežimau. Televizijos beveik nežiūriu.
Nieko