Šiaulių miesto Velykinio laikotarpio renginių viešinimo analizė.

6. Kas, Jūsų manymu, galėtų pagerinti Šv. Velykų laikotarpiui skirtų renginių kokybę?

  1. Norėtųsi, kad panašaus stiliaus ir kokybės renginiai nevyktų tą pačią dieną ir tuo pačiu laiku.
  2. Vertėtų imtis anksčiau skleisti informaciją įvairiomis reklamos formomis (vaizdu, garsu) radijo stotyse, mokyklose, tinklapiuose. Tai gal būt pritrauktų daugiau lankytojų, dalyvių. O kokybė renginių manau vertinama pagal dalyvio poreikius ir išprusimą.
  3. Žmonių poreikių išsiaiškinimas, o ne organizatorių norai ir prioritetai. Kartais galima padaryti labai gerai, bet neišleidžiant daug lėšų. :)
  4. Reklama
  5. Nežinau
  6. Remeju lesos,reklama
  7. Informacijos apie renginius sklaida.
  8. Kol kas dar neapsisprendziau
  9. didesnis renginių viešinimas. mažai renginių jaunimui. galėtų rengti ir viešinti paskaitas visai visuomenei, žinoma ne tik Vėlykų laikotarpiu bet apskritai.arba tikrai trūksta renginių jaunimui arba trūksta jo viešinimo.
  10. Manau, kad galetu pagerinti ir skirtu renginiu.