Senų ir pagyvenusių žmonių užimtumas senelių globos namuose

Studijuoju Šiaulių Valstybinėje kolegijoje socialinį darbą ir šiuo metu rašau baigiamajį darbą tema: "Senų ir pagyvenusių žmonių užimtumo organizavimo problemos senelių globos namuose". Atlieku kokybinį tyrimą -  interviu. Prašau visus socialinius darbuotojus dirbančius senelių globos namuose pagalbos. Dėkoju visiems iš anksto :)

Jūsų nuomone, kodėl užimtumo veiklos įstaigoje gyvenantiems žmonėms yra svarbios? Gal klientai mano kitaip, papasakokite, kodėl?
NESWARBU
Mano nuomone ,bet kokia veikla vykstanti įstaigoje yra labai svarbi žmonėms ir ji yra vykdoma ,tik ne kiekvienas nori dalyvauti tokioje veikloje ,nes jie nėra motyvuoti , sunkiai juda , yra ūžsidarę savyje , vieniši .Veikla svarbu fiziniam aktyvumui ,geros nuotaikos palaikymui , bendrai savijautai
Gyvenantiems zmonems svarbu prasmingai leisti laika, daznai bendra veikla ir kiti uzsiemimai pagerina nuotaika ar sveikata. Zmonems daznai atrodo kitaip, jie nenori niekur dalyvauti. kai kuriuos domina tik alkoholis, kitiems labiausiai patinka sedeti savo kambaryje ir nemegsta bendrauti arba uzsiima savo veikla, teigia, kad siuloma veikla neidomi.
Atsakymas analogiškas
kjklj;l