UserArdas96
Vieša
Pranešti

Senatvės baimės raiška skirtinguose amžiaus grupėse

Gerbiamieji,

Aš, Vilniaus universiteto gretutinių psichologijos studijų ketvirto kurso studentas Martynas, atliekų baigiamąjį bakalauro darbą. Jo metu norių išsiaiškinti, ar pasireiškia baimės jausmas skirtinguose amžiaus grupės kuris yra sukeltas senėjimo/senatvės bijojimo. Noriu Jus patikinti, jog nėra nei teisingų nei klaidingų atsakymų, anketa anonimiška, o pristatant šio bakalauro tyrimo rezultatus bus naudojami tik apibendrinti visų respondentų atsakymai. Būčiau labai dėkingas, jei atsakytumėte į visus anketos klausimus, jos pildymas užtruks apie 15 minučių. Tai pat laukių ne tik Jūsų atsakymų, bet ir pastabų apie anketą ir jos klausimus. Jūsų pastabų pagrindu klausimai bus tikslinami arba keičiami. Pastabas pažymėkite prie atitinkamų klausimų arba tam skirtoje vietoje anketos pabaigoje. Pabaigus pildyti anketą, prašome ją atiduoti tyrimo vykdančiųjų tai yra man.

Ačiū už Jūsų skirtą man laiką.

Instrukcija:

Anketoje bus pateiktas 11 klausimų su atsakymo variantais. Visuose klausimuose, jei neparašyta kitaip, reikia apibraukti raidę, žyminčią, Jūsų nuomone, tinkamą atsakymą.

Jūsų mžius
Lytis
Išsilavinimas
Nuo kokių metų Jus laikytumėte žmogų senu?
Kaip dažnai Jums tenka pagalvoti apie senatve?
Kai pagalvojate apie senyvo amžiaus žmogų kokios pirmos mintys Jus aplanko? (Galimi daugiau nei vienas atsakymas)
Pamačius gatvėje einanti senyvo amžiaus žmogų kokios mintys Jus aplanko?
Koki visuomenės požiūrį jaučiate kai užeina kalba apie pagyvenusius žmones?

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų0200
Atsakymų021

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »