Selitos energetiniai gerimai

Labai aciu uz atsakymus:D

Ar dažnai vartojate energetinius gėrimus?

Ar renkates Selitos energetinius gerimus?

Kas itakoja toki pasirinkima?

Jei nesirenkat Selitos gerimu, tai kodel?

  1. Didelis cukraus kiekis.
  2. P
  3. Negirdejau apie toki
  4. mazai kur yra ir mazai reklamos
  5. nera pirkti :D
  6. renkuosi selitos
  7. nes nevartoju tokiu shudu
  8. nes nevisada buna prekyboj, kiti gerimai geresni
  9. jjk
  10. neskanu
…Daugiau…

Ar didele itaka daro Selitos reklama?

Kokia gerimo pakuote geresne?

Kuris selitos energetinis gerimas geriausias?

Kurie energetiniai gerimai geresni uz selitos? Kodel?

  1. Monster energy zero, king strong, crazy wolf zero calories.
  2. redbull, monster
  3. ''XL'' skanesnis
  4. Red Bull- geresnis poveikis
  5. visi vienodi gerimai pagal skoni, kaina tik skiriasi
  6. Visu energetiniu gerimu skonis is esmes panasus.
  7. visi yra nekazkas
  8. rebull ir visi kiti
  9. vichy ir gaja, nes skanesni
  10. redbull
…Daugiau…

Kokia energetinio gerimo reklama geriausia?

  1. kuri suzadintu nora vartoti
  2. nezinau
  3. Red Bull
  4. nezinau
  5. Visos reklamos vertos demesio
  6. kad net neatmanu dabar, mazai matyt reklamu. bet turbut SELITOS haaa:)
  7. redbull
  8. redbul
  9. rasa
  10. redbullio tik maciau:)

Kokie pasiulymai Selitos gerimams?

  1. deti maziau cukraus
  2. daugiau reklamos
  3. neturiu pasiulimu
  4. Mažinti kainas
  5. keisti pakuote
  6. Padidinti selitos gerimu taros turio ivairove
  7. mes dirbdim ir uzdirbsim pinigus!!!!!!
  8. daugiau reklamos, daryt skanesius gerimus
  9. nenaudot konservantu
  10. reikia reklamos
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą