Savitarnos plovyklos "Plaunu pats" klientų apklausa

Sveiki. Esu Vilniaus Kolegijos verslo vadybos fakulteto, įstaigų administravimo studijų programos, pirmo kurso studentas. Atlieku įmonės ''Plaunu pats'' klientų apklausą. Ši anketos rezultatai padės man atskleisti pagrindinios šios įmonės klientų reikalavimus, lūkeščius, bei kitas pastabas. Anketos rezultatai bus panaudoti statistikos darbo atsiskaitymui. Anketa - anoniminė ir konfidenciali. Dėkoju už atsakymus. 

Ar vairuojate automobilį?

Kaip dažnai eksploatuojate savo automobilį?

Kaip dažnai plaunate savo vairuojamą automobilį?

Kaip dažnai darote salono valymą bei siurliavimą?

Ar esate girdėję apie automobilių savitarnos plovyklą "Plaunu pats" ?

Iš kur sužinojote apie įmonę "Plaunu pats" ?

Ar naudojatės "Plaunu pats" įmonės paslaugomis?

Ar Jus tenkina "Plaunu pats" įmonės veikla?

Ar Jus tenkina "Plaunu pats" įmonės kainos?

Kokią plovimo funkciją dažniausiai renkatės "Plaunu pats" padaliniuose ?

Kiek apytiksliai laiko trunkate, kol pasiekiate norimą rezultatą "Plaunu pats" plovyklose?

Ar esate bandę pasinaudoti siurbliavimo paslaugomis?

Kodėl renkatės savitarnos paslaugas automobilų plovimui?

Kokios Jūsų mėnesinės pajamos?

Jūsų lytis

Jūsų amžius

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą