Savęs nepriėmimas: kūno žalojimai, valgymo sutrikimai - kopija

Kaip manote, kokiais požymiais pasireiškia, kad žmogus nepriima savęs tokio koks yra?

  1. Yra nuolatos blogos nuotaikos, speliasi už didelių, apsmukusių drabužių.
  2. Staigūs charakterio pokyčiai, užsidarymas savyje, senų mėgiamų dalykų atsisakymas
  3. Nepasitikėjimas savimi
  4. Stresas
  5. Bando paslėpti visus trūkumus, pvz, drabužiais, makiažu
  6. žema savivertė, savęs menkinimas, pastovus lyginimasis su kitais
  7. Stipriausias požymis - žmogaus uždarumas. (bendravimo stoka, agresyvumas, atsiskyrimas, noras būti nepastebėtu)
  8. Nesugebėjimas savęs realizuoti. Nuvertinimas savęs įvairiuose situacijose.
  9. Pradeda žaloti save, sutrinka valgymas.
  10. Depresija :)