Savaeigių elektromobilių populiarumas ir atsakomybės dilema Lietuvoje

Laba diena, esu Vytautas antro kurso studentas informacinių sistemų inžinerijos studijose. Atlieku apklausą apie naujų technologijų transporto srityje adaptaciją į kasdienį gyvenimą ir nuomonę apie šių technologijų poveikį jų vartotojams.

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Jūsų lytis:

Jūsų amžius:

Ar vairuojate?

Ar turite automobilį?

Kokiu kuru varomą automobilį įsigytumėte?

Ar pritariate, kad elektra varomi automobiliai yra ateities technologija?

Ar pritariate, kad Lietuvoje būtų leidžiama naudotis savaeigiais automobiliais?

Ar pasitikite savaeigių automobilių technologija?

Kurios problemos susijusios su savaeigių automobilių technologijos plėtra jums atrodo aktualiausios?

Ar sutiktumėte naudotis savaeigių automobilių technologija pagrįsta pavežėjų paslauga?

Ar sutiktumėte naudotis savaeigių automobilių technologija sėdėdami vairuotojo vietoje?

Kaip manote kas privalo prisiimti atsakomybę už savaeigio automobilio sukeltus nelaimingus atsitikimus kelyje?