Ar esate patenkintas/a savo veido odos būkle, jei ne trumpai parašyti kodėl?
Ne
Nesu. Atsiranda pirmosios rauksles, daugeja berimu, po kuriu lieka randeliai
Ne.Tai ji riebi,tai sausa,visada paraudusi...
Ne,nes jauciu tempimo jausma
Ne. Turiu rožinę.
Is dalies esu patenkinta. Nepatenkinta tik retkarciais "islendanciais" spuogais - dazniausiai smakro srityje. Arba kazkokie riebaliniai gal del moterisku hormonu ciklo ar kitu dakyku.
Pakankamai patenkinta
Taip esu pakankamai patenkinta, nes oda turi tik kele inkštiru.
Odos būklė patenkinama
Ne. Oda dažnai sausa, T zonoje labai riebi, dažni spuogai ir pabėrimai