Saldumynai

Kaip vertinate reklaminius stendus, skatinančius pirkti ir vartoti kuo daugiau?

  1. Gundo pasiulymai...bet apsvarstau ar verta,ar butina...
  2. nekreipiu demesio i tai
  3. nepasiduodu reklamai
  4. Neigiamai.
  5. Teigiamai, nes tai juk verslas, kuo daugiau reklamos tuo daugiau šansų, kad bus įsigyti butent tas šokoladas. Kiekvienas turim galvą ant pečių, kas norės pirkti tas nusipirks, kas ne tai ne. :)
  6. Nezinau
  7. Laiko svaistymas
  8. Nei teigiamai nei neigiamai
  9. :*
  10. Pasikliauju savo nuomone.