Saldumynai

Kaip vertinate reklaminius stendus, skatinančius pirkti ir vartoti kuo daugiau?

  1. reikia vartoti ne kuo daugiau o proto ribose mano nuomone, nes kas per daug tas nesveika o visko po biskiuka tikrai galima
  2. nezinau..
  3. Pritariu, šokoladas pasaulį verčia laimingesnia vieta
  4. Pritraukia daugiau klientų, sudomina.
  5. Vertinu gan teigiamai.
  6. Neigiamai.
  7. nekreipiu dėmesio. :)))
  8. Vertinu teigiamai, jei reklaminis stendas yra patrauklus, ne per daug išsišokantis.