Rytinė mankšta

Kodėl darote arba nedarote rytinės mankštos?

  1. Tingiu
  2. Trūksta laiko
  3. Nedarau, nes nematau būtinybės, taip pat nemėgstu anksti keltis
  4. Per mažai laiko
  5. Jei nedarau, tai dėl to, jog nespėju.
  6. Nes norisi ilgiau pamiegoti
  7. Dėl sveikos gyvensenos
  8. Neturiu laiko
  9. Geriau jaučiuosi
  10. Retai, nes nerandu tam laiko