Kodėl darote arba nedarote rytinės mankštos?
- Tingiu
- Trūksta laiko
- Nedarau, nes nematau būtinybės, taip pat nemėgstu anksti keltis
- Per mažai laiko
- Jei nedarau, tai dėl to, jog nespėju.
- Nes norisi ilgiau pamiegoti
- Dėl sveikos gyvensenos
- Neturiu laiko
- Geriau jaučiuosi
- Retai, nes nerandu tam laiko