Rusijos ir Ukrainos karinio konflikto vertinimas

JAV tyrimų kompanija "Navanti Group" (http://navantigroup.com/) atlieka tyrimus apie Baltijos šalių politinę, ekonominę ir socialinę aplinką. Atsakymų anonimiškumas garantuojamas, reikalinga tik gyventojų nuomonė. 

Kaip pasikeitė jūsų požiūris į Lietuvoje gyvenančius rusus po Rusijos karinės invazijos į Ukrainą šiais metais?
priklausomai nuo asmens. Jeigu palaiko rusiją tai neigiamai, tačiau asmeniui tai nesakau, tiesiog bandau minimalizuoti bendravimą ir nekreikiu į asmenį dėmesį, nekonfliktuoju.Jeigu asmuo yra neutralus ar palaiko Ukrainą ir požiūris toks pats - neutralus..
Nepasikeitė. Jie nėra kalti dėl vieno asmens sprendimų.
Dar neteko susidurti. Bet kai tai įvyks, tikrai netylėsiu.
Stipriai pablogėjo. Nes dauguma rusų meno, kad Purinas elgiasi teisingai, ir Rusija užpuolusi Ukrainą yra teisi. Tokie rusai yra fašistai ir turėtų išvažiuoti iš Lietuvos į Rusiją. Ten jiems bus geriaus.
Visada maniau, kad rusai - draugiškiausia tauta. Pati turėjau daug draugų rusų tautybės. Dabar retai bendrauju, bet manau, kad ne nuo tautybės priklauso kas tu esi. Ir tarp lietuvių yra nemažai putino gerbėjų, kas mane piktina labiau už rusų 5 koloną. Bet visumoj Lietuvos rusai nekalti dėl to, kas vyksta Ukrainoje, todėl sakyčiau, kad mano požiūris į juos nepasikeitė, tik į atskirus individus.
Tiesasakant daugybė etninių Lietuvos rusų yra labai geri žmonės ir stojo teisingon pusėn.
Nieko
Tapo mažiau mėgiami.