RINKĖJO PUSLAPIS

Vyriausioji rinkimų komisija vykdo rinkimų teisę turinčių gyventojų apklausą dėl projekto „Rinkėjo puslapis“. Apklausos tikslas – suvokti būsimų elektroninių paslaugų vartotojų poreikius bei lūkesčius ir geriau pritaikyti „Rinkėjo puslapį“ jų reikmėms. Rinkėjams bus sudaryta galimybė identifikuotis ir internete prisijungti prie tik jam skirto „Rinkėjo puslapio“, kuriame dvipusės sąveikos lygiu bus teikiama informacija ir įvairios su rinkimais susijusios paslaugos. „Rinkėjo puslapyje“ galėsite: a) atsispausdinti rinkėjo kortelę (pažymėjimą); b) paremti asmens išsikėlimą kandidatu; c) pateikti prašymą rinkimų komisijai dėl įrašymo į rinkimų apylinkės rinkėjų sąrašą arba dėl balsavimo namuose; d) gauti pažymas apie darbą rinkimų komisijoje, įrašymą į rinkėjų sąrašus ir kt.; e) pateikti įvairius kitus prašymus, pareiškimus, skundus rinkimų komisijoms ar tiesiogiai kandidatui ir gauti aktualią informaciją apie jų nagrinėjimą ir priimtus sprendimus; f) sužinoti savo rinkimų apygardos (savivaldybės) kandidatus ir savo apygardoje išrinktus Seimo ir savivaldybių tarybų narius, tarybų sudėtis; g) užsisakyti ir gauti įvairiems dokumentams pildyti reikalingus duomenis iš kitų institucijų informacinių sistemų; h) naudotis „Rinkėjo puslapyje“ esančia el. pašto dėžute, kuri bus skirta rinkėjams, kandidatams ir rinkimų organizatoriams. Rinkėjai galės kreiptis į kandidatus, o kandidatai į rinkėjus, rinkimų organizatoriai galės pateikti svarbią informaciją rinkimų dalyviams – rinkėjams bei kandidatams.

Rezultatai yra viešai prieinami

1. Kaip Jūs vertinate galimybę „Rinkėjo puslapyje“ rinkėjui savarankiškai atsispausdinti rinkėjo kortelę (pažymėjimą)? (1 – visai nereikalinga, ..., 5 – labai reikalinga)

2. Kaip Jūs vertinate galimybę „Rinkėjo puslapyje“ pasirašyti už pretendentus į kandidatus arba piliečių iniciatyvas? (1 – visai nereikalinga, ..., 5 – labai reikalinga)

3. Ar manote yra reikalinga paslauga, sudaranti galimybę internetu pateikti prašymą rinkimų komisijai dėl įrašymo į rinkėjų sąrašą pagal Jūsų gyvenamąją vietą (tuo atveju jei Jūsų deklaruotos ir gyvenamosios vietos adresai skiriasi)?

4. Ar manote yra reikalinga paslauga, sudaranti galimybę internetu pateikti prašymą rinkimų komisijai dėl balsavimo namuose (Balsuoti namuose gali tik šie rinkėjai: neįgalieji, dėl ligos laikinai nedarbingi rinkėjai, sukakę 70 metų ir vyresni rinkėjai, jeigu jie dėl sveikatos būklės patys negali atvykti rinkimų dieną į rinkimų apylinkę)?

5. Ar manote yra reikalinga paslauga, sudaranti galimybę gauti internetu tokią paslaugą, kaip asmeninių prašymų, pareiškimų, skundų rinkimų komisijoms ar kandidatui pateikimas ir informacijos apie jų nagrinėjimą ir priimtą sprendimą gavimas?

6. Rinkimų metų esate buvęs (-usi) (galimi keli atsakymo variantai)

7. Ar manote yra reikalinga paslauga – „Pažyma apie darbo užmokestį“, t. y. galimybė rinkimuose dirbusiam asmeniui gauti pažymą apie jam priskaičiuotą darbo užmokestį, dirbtas dienas, kurią būtų galima užsisakyti internetu?

8. Ar „Rinkėjo puslapyje“ būtų reikalinga el. pašto dėžutė, kuri sudarytų tiesioginio bendravimo tarpusavyje galimybę rinkėjams, kandidatams ir rinkimų organizatoriams?

9. Įvertinkite būsimo „Rinkėjo puslapio“ aktualumą ir reikalingumą šioms vartotojų grupėms (1 – visai nereikalingas, ..., 5 – labai reikalingas)

12345
rinkėjams
kandidatams
rinkimų organizatoriams
rinkimų stebėtojams, atstovams rinkimams

10. Ar Jūs apskritai pritariate „Rinkėjo puslapio“ idėjai?

11. Galbūt norite pateikti pasiūlymų ar pastabų dėl būsimo „Rinkėjo puslapio“ kūrimo ir elektroninių paslaugų teikimo? Kokia elektroninė paslauga, susijusi su rinkimais, būtų aktuali Jums?

12. Kokia Jūsų lytis?

13. Kuriai amžiaus grupei priklausote?

14. Kokia Jūsų tautybė?

15. Kokia Jūsų gyvenamoji vieta?

16. Koks Jūsų išsilavinimas?

17. Šiuo metu Jūs esate