Rietavo M. K. Oginskio meno mokykla

Kokių turite pasiūlymų, pastebėjimų?

  1. Šių metų neturime
  2. Gal tik daugiau šypsenų iš mokytojų ne visi itin gabūs :D
  3. Sėkmės visiems pedagogams
  4. Smagu, kad mokytojai bendrauja,bendradarbiauja, kalbasi ir negąsdina
  5. užsiėmimai galetų būti ilgesni, bet vykti rečiau
  6. Neturiu
  7. Mokytoja Violeta Sragauskienė galėtų turėti vieną ID Zoom prisijungimui, kad nebūtų painiavos prisijungiant, bet gal nėra galimybės. O šiaip viskas vyksta sklandžiai, Ačiū visam mokytojų kolektyvui.
  8. Neturiu.
  9. Jokiu pasiūlimu neturime.
  10. Neturiu