Rietavo M. K. Oginskio meno mokykla

Kuo galite pasidžiaugti ?

  1. mokytoja labai kūrybinga, puikiai užiima mokiunius, pateikia įdomias užduotis
  2. Vaiko noru mokytis Meno mokykloje ir mokytojù atsidavimu mokymui(-si).
  3. Džiaugiuosi juo pasiekimais
  4. Džiaugiamės, kad mokymosi procesai vyksta toliau.
  5. Džiaugiuosi, kad vaikai jaučiasi laisvai bendraudami su mokytoju, nebijo išreikšti savo minčių ir emocijų.
  6. Mokytojų darbu ir bendravimu nuotoliniu būdu
  7. Gražūs vaidinimai namuose
  8. Kadangi teatro pamokos,jos vaidyba
  9. Džiaugiamės mokytojo nuoširdžiu bendravimu su vaikais ir tėvais.
  10. Vaiko pokyčiais