Kuo galite pasidžiaugti ?
- Kad viskas vyksta be streso, ramiai .
- Kad moku groti!
- matau,kad vaikui patinka lankyti meno mokyklą,patinka koncertuoti,bendrauti,dalyvauti. Tai yra šaunu :)
- Kad pamokos bisgi vyksya ir mokytojai stengiasi jas pravesti .
- Mokytojais.
- Tuo kad mokymas nenutrūko
- Vaiko noru dirbti, pastangomis, atsakomybe.
- Labai puikia mokytoja