Rietavo M. K. Oginskio meno mokykla

Kuo galite pasidžiaugti ?

  1. Kad viskas vyksta be streso, ramiai .
  2. Kad moku groti!
  3. matau,kad vaikui patinka lankyti meno mokyklą,patinka koncertuoti,bendrauti,dalyvauti. Tai yra šaunu :)
  4. Kad pamokos bisgi vyksya ir mokytojai stengiasi jas pravesti .
  5. Mokytojais.
  6. Tuo kad mokymas nenutrūko
  7. Vaiko noru dirbti, pastangomis, atsakomybe.
  8. Labai puikia mokytoja