Savo vaiko ryžtu. Gaila informacijis trūksta iš mokytojų. Dėl darbo ilgumo nėra galimybės dažnai atvykti į mokyklą. Pagrindinių dalykų kad ir dėl švenčių sužinau paskutinę minutę.
Vaikas labai gražiai groja ir daug apie muzika išmoko.
Norime padėkoti visiems mokytojams ypatingai mokytojai Ievai už begalinį atsidavimą ,kad mokinys norėtų muzikuoti.
Galiu pasidžiaugti, kad Justas daro viską pats, pasiruošia pamokai tromboną ir pan. Justui visai patinka nuotolinis mokymas.