Restorano „Džiaugsmas“ aptarnavimo kokybė

Esu Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos II kurso studentė. Šios apklausos tikslas yra išnagrinėti  „Džiaugsmas“ restorano aptarnavimo kokybę. 

Jūsų lytis

Jūsų gyvenamoji vieta?

Jūsų amžius?

Jūsų socialinė padėtis?

Kaip dažnai pietums renkates viešojo maitinimo įstaigas?

Kas Jums svarbiausia renkantis restoraną?

Kiek vidutiniškai per mėnesį išleidžiate maistui kavinėse/restoranuose?

  1. 15
  2. 50 Eurų
  3. 30
  4. 50
  5. 100
  6. 100€
  7. 40
  8. 50
  9. 80
  10. 100
…Daugiau…

Ar esate buvę restorane „Džiaugsmas“ ?

Kaip dažnai lankotės restorane „Džiaugsmas“?

Kaip vertinate restorano „Džiaugsmas“ maistą?

Kaip vertinate restorano „Džiaugsmas“ kainas?

Kaip greitai atnešamas Jūsų užsakymas restorane „Džiaugsmas“ ?

Ką siūlote gerinti svečių aptarnavime restorane „Džiaugsmas“?

Ką siūlote gerinti aptarnavimo srityje restorane „Džiaugsmas“?

Kokį įspūdį paliko aptarnaujantis personalas?

Kiek tikėtina, kad Jūs ir toliau lankysitės ,,Džiaugsmas" ? Įvertnkite nuo 1 iki 5 ( 1 - niekada nesilankysiu; 5 - tikrai lankysiuosi)

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą