Restoranas „Režisierius"

Kaip vertintumėte restoraną “Režisierius”? (Jeigu neteko lankytis, parašykite susidariusią nuomonę apie šią maitinimo įstaigą)

  1. Didelės kainos ir mažos porcijos
  2. 10 balu:)
  3. Vertinu labai teigiamai.
  4. Labai geras restoranas, kuris atitinka visus mano steriotipus ir reikalavimus, daznai cia lankausi ir rekomenduoju kitiems