Ką reikėtų padaryti, kad reklama nebūtų tokia efektyvi vaikams?
Galbu salia reik antireklamos
Kovoti su vaikų norais.
nieko, nes tam tikru produktu reklama ir arientuojasi i tam tikro amziaus atstovus ir produktas yra pristatomas taip kad susidometu butent jie. Efektyvuma mazinti butu galima tik draudziant stebeti reklamas, bet tokiu atveju vaikui vystytusi neigiamos emocijos draudeju atzvilgiu.
o kam taip daryt?
Nerodyti reklamos per vaikams skirtas programas, mažiau reklamuoti vaikų susibūrimo vietose
Drausminti reklamos rinkos dalyvius,
atkreipti vaiku demesi nuo reklamu
TAIP!
neleisti vaikams žiūrėti televizoriaus, gatvęėse nieko nepakeisime
gal deti vietoj reklamos ,,vaikai su zaislais,, ,, suaugusius laikancius zaislus,,