noras isilieti i reklamos sukurta pasauli
Dazniausiai smalsuma.
Baimę, konkurenciją, džiaugsmą
troskima tureti kas nauja ir ka kiti turi
Na, tiksliai tai tikrai nežinau ką jaučia vaikai. Gal kai kurie verkia tol kol negauna to daikto, kurį reklamuojam kai kurie vėl kitaip :)
Nežinau
Jiems reikia to ką reklamuoja reklama
Sudomina, vaikai mokosi, kopijuoja, mėgdžioja
Susidomejima, smalsuma ir nora.
Pyktį, gerumą, nuoširdumą....