UserRitaDaineliene
Results1
Vieša
Pranešti

REGISTRACIJA į 19 d. paskaitą "TRYS ŽINGSNIAI, PADEDANTYS IŠSAUGOTI AR ATSTATYTI MŪSŲ ILGALAIKĘ FIZINĘ SVEIKATĄ. KAIP SAU PADĖTI?"

Sausio 19 d. (trečiadienis) 17 val. Viešbutyje Villa Orchidea, Šakiai.

Šiandien, kai tiek daug nežinomybės, sveikata iš tiesų tapo didžiausiu turtu ir vertybe. Vis daugiau žmonių pradėjo domėtis, kaip galėtų sustiprinti savo sveikatą, kaip nesusirgti arba kaip atsistatyti persirgus vienokia ar kitokia liga. Sveikatos situaciją dar labiau paaštrino faktas, kad šiandien su bet kokia liga pakliūti į ligoninę tapo dideliu iššūkiu ir rizika.

Vis didesnė dalis visuomenės supranta, jog GERIAUSIAS BŪDAS PASVEIKTI YRA NESUSIRGTI!

Kaip ir tu galėtum sau padėti? 

Apie tai paskaitoje kalbės vaistininkė Eglė Žemkauskienė, save vadinanti vaistininke PRIEŠ BESAIKĮ VAISTŲ VARTOJIMĄ. Lektorė paskutinius 12 metų šviečia Lietuvos visuomenę, skaitydama paskaitas apie maistinių medžiagų svarbą bei įtaką mūsų savijautai.

Vaistininkė Eglė Žemkauskienė studijavo Kauno Medicinos universiteto farmacijos fakultete. Ilgametė praktikė giliai supranta ryšį tarp mitybos ir organizmo būklės. Paskutinius 12 metų šviečia Lietuvos visuomenę, skaitydama paskaitas apie maistinių medžiagų svarbą bei įtaką mūsų savijautai.

Padėka už renginį - 3 EUR. 

Rita Dainelienė, +37061136519

 

Registruojantis nurodytą tel. nr. naudos tik organizatorius, prireikus su Jumis susisiekti.

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Vardas, pavardė, tel. nr.