UserGytaute.Ivanauskaite
Vieša
Pranešti

Programėlė VENU

Sveiki, tai mobilioji programėlė VENU. Ši programėle sukurta atrasti bendraminčius tiek virtualiame, tiek realiame gyvenime, kurių noras aplankyti kultūrines ar pasilinskminimo pobūdžio vietas. Ši apklausa yra anoniminė, kurios duomenys bus naudojami programėlės turinio gerinimui.

Ar susiduriate su situacijomis, kai pasijaučiate vienišas(-a)?
Ar susidūrėte su situacijomis kelionės metu, kai turite daug laisvo laiko ir tuo pačiu nežinote kokias vietas norėtumėte aplankyti, ar apskritai nesugalvojate sau veiklos?
Ar kelionių metu „pasigendate“ draugijos lankantis tam tikrose vietose? Galerijose, muziejuose ir pan.?
Tobulėjant šiuolaikinėms technologijos atsiranda naujų būdų aplankyti tam tikras pasaulio vietas. Ar išbandytumėte keliauti po pasaulines kultūrines bei pramogines vietas su savo išmaniuoju įrenginiu/kompiuteriu? Tarkime, šiuo metu neturite laisvo laiko ar santaupų keliauti po žymiausias Paryžiaus parodas ar galerijas, tačiau norėtumėte jomis keliauti dabartiniu laiku neišeinant iš namų, kitaip tariant virtualiuoju būdu?
Jūsų lytis
Jūsų amžius

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų352352
Atsakymų044

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »