Profesionalios fotografijos paslaugų vertinimas

Įvertinkite Lietuvoje siūlomų fotografijos paslaugų kokybę, kainas.

Pic
Kodėl patiko, nepatiko?
Fotografijos buvo per blyškios
Seimos nuotraukos nei vienos normalios nebuvo. Veidai issilieje, toks vaizdas kad tik portretiniu rezimu fotografuota.
Rezultatais likau patenkinta, nes samdžiau gerai pažinodama fotografų darbų stilistiką ir nesamdžiau aklai. Turiu meninį išsilavinimą, taigi, apie fotografiją ir kokybę, meniškumą tikrai suprantu. Samdžiau iš anksto nuspėdama galutinį rezultatą, bet net ir tuos lūkesčius pranoko fotografai. Visas procesas buvo iš anksto kruopščiai aptartas ir suderintas su manimi.
Kai profesionaliai daro, tuomet patinka, kai nepatinka, tuomet sprendziu, kad nelabai profesionaliai..
nzn
Kokybiška, tavrkinga.
Tik fotografas, ne kurejas
Patiko nes grazios nuotraukos gavosi
ilgai laukti nuotrauku ...
Tai buvo tik mokslus baigusi fotografe,jai truko fantazijos ir patirties
Įspūdingai atlikta ir ypatingos akimirkos užfiksuotos
Patiko, nes nuotraukos kokybiškos, nepatiko todėl, kad tiesiog nemaloni fotografė.
Kokybisko, idomios, grazios :)
Mano fotografė nuostabi!
Atidavė nesutvarkytas
Neturiu nuomones
naudojausi kelis kartus, iš esmės pagrindinės klaidos- nemoka naudotis fotošopu, veidai vaškiniai išeina. O vieną kartą nors ir puikios nuotraukos išėjo, tačiau nuobodokos, manau dėl to, kad fotografas jau gana senas ir nesisemia idėjų.
jokio darbo su pozomis ir t.t.
Kokybiskos nuotraukos, geras aptarnavimas
Nes gaunasi geros kokybės nuotraukas, ir nuotraukas savaime jau gaunasi graži
Atitiko kainos-kokybės santykį
O tai svarbu?
fotografavausi pas ne profesionalę, tad kai kurios nuotraukos kiek "ne tokiu kampu", nepatiko nuotraukų retušavimas.
Fotografė nestovėjo ir netylėjo. Pasakė kaip atsistoti, kaip pasisukti, kur žiūrėti ir t.t. Visgi fotografas -ė- mato visą aplinką ir jaunavedžius taip pat, taigi gali matyti rezultatą ir pakoreguoti mus tam, kad nuotraukos būtų nuostabios. Taip pat smagu, kai fotografas yra draugiškas, bendraujantis, su kuriuo galima pakalbėti, pabendrauti ir aptarti fotosesijos viziją. Pavyzdžiui, mes su vyru norėjom romantiškos/linksmos fotosesijos. Kiti mėgsta "crazy" stilių, dar kiti labiau formalų... Taigi su bendraujančiu fotografu galima viską aptarti, kad nebūtų nesusipratimų.
Puikios nuotraukos, rezultatas viršijo lūkesčius
Vieni fotografai patiko, kiti - ne. Nepatiko tiek, kurių fotosesijos neatskleisdavo gražiausių žmonių bruožų, o tik paryškindavo trūkumus, kurie nemokėjo gerai retušuoti nuotraukų. Itin svarbu,kad fotografas būtų šiltas, bendraujantis žmogus - su "medžiu" ryšio neužmegsi ir gerai nepapozuosi. Taipogi, su geru fotografu, nesijunta jaudulio, nervų, susikaustymo, o nuotraukose emocijos natūralesnės, šiltesnės, puikiai pagautos, be to, jam negaila skirti laiko iš anksto išsamiai aptarti modelio lūkesčius, norus, poreikius.
Darbas nepilnai atitiko lukescius
nes moku fotografuoti
Nekokybiskos, fotografe nepatare kuri poza geriau tinka
Nepatiko, kad fotoatelje siūlo labai ribotą fonų pasirinkimą, metai iš metų tas pačias pozas, norėtųsi kažko įdomesnio, išskirtinio, žaismingo. Savo vestuves šventėm prieš 18 beveik metų, bet dar dabartinėse taiko tokias pabodusias nuotraukas kaip ''nuotaka/jaunikis ant jaunikio/nuotakos delno'', ''pamergės rodo kojas'' ar pan. Retas fotografas dar kažką originalaus pasiūlo :)