Kaip jūs susidorojate su dėmesį pertraukiančiais veiksniais, kai dirbate?
- Bandau dirbti kai esu maziausiai pavarges, kad geriau susitvarkyciau su trukdymais. Tikrinu soc tinklus ir pasta tik nustatytu dienos laiku o ne bet kada.
- Namų aplinkoje paskiriu vietą, kuri skirta tik darbui.
- Sunkiai.
- Užsidedu ausines ir klausausi muzikos, kad aplinkiniai dalykai netrukdytų.
- išjungiu telefoną