Probiotikai ir prebiotikai
Esu Kauno Kolegijos Farmakotechnikos III kurso programos studentė Akvilė. Savo baigiamąjame profesinio bakalauro darbesiekiu išsiaiškinti Farmakotechnikos studentų požiūrį į probiotikų ir prebiotikų vartojimą. Anketa yra anoniminė, o gauti tyrimo duomenys bus naudojami tik baigiamojo darbo įžvalgoms parengti. Esu dėkinga, jog skiriate laiką atsakydami į pateiktus klausimus.