Probiotikai ir prebiotikai

3.Kokiu tikslu vartojate probiotikus?

  1. Naudojau kartu su antibiotikai, esan pienligiai
  2. Kai vartojau a tibijotikus
  3. Po antibiotikų
  4. Vartojau antibiotikus, todėl daktarė įspėjo, kad kartu reikia vartoti ir gerąsias bakterijas.
  5. Kartu su antibiotikais
  6. -
  7. Dėl antibiotikų vartojimo
  8. Po antibiotiku
  9. Stiprinti organizmą geriant antibiotikus, viduriuojant, profilaktiškai.
  10. Buvo paskirti antibiotikai. Todėl turėjau kartu gerti ir gerąsias baktetijas.