Prieglaudų trūkumas Palangoje

Kaip jūsų manymu būtų galima šią problemą išspręsti?

  1. viešinti
  2. Teigti daugiau reklamu apie tokias istaigas, kad butu zinomos
  3. nezinau
  4. 🤨
  5. 1.Pastatyti mažybinius namelius su guoliais, kad gyvūnai turėtų kur nakvoti. 2. Kai kurios įstaigų patalpos galėtų priglausti naminius gyvūnus kaip šeimos narius 3. Sukurti daugiau internetinių grupių, kuriose aktyviai būtų dalijimąsi skelbimais apie benamių gyvūnų priglaudimą
  6. Mieste padaryti daugiau gyvūnų prieglaudų, aukojimo akcijų.
  7. Įsigytų augintinių neišmesti į gatvę. Radus, perduoti reikiamoms įstaigoms
  8. Daugiau skelbimų, gal net prezentacijos mokyklose, skatinančios įsiminti įstaigų numerius ir daugiau
  9. Daugiau pokalbių šia tema ir konkrečios info kur ir kaip kreiptis
  10. Įsteigti daugiau prieglaudų ar kažko panašaus