Kokia jūsų nuomonė apie prekinių ženklų kopijavimą
- Manau originaliu drabuziu gamybos rinka ir taip yra nesuvaldyta bei eksplotuojama. Del sios priezasties manau nelegalios imones, kurios kopijuoja prekinius zenklus, tik dar stipriau prisideda prie jau esamos problemos, daznu atveju, net ir blogesnemis salygomis.
- Man netrugdo.
- Pavogimas iš kito žmogaus įdėja kuris ta perkini ženkla sugalvojias
- t
- Neturiu nuomones
- Man asmeniškai, nieko blogo, nes yra žmonių kurie neišgali nusipirkti brangių orginalių daiktų, todėl atsiranda ir vadinamos tos "padielkos", bet gamintojų nuomone manau neigiama, nes jie stengiasi, kūria, į tai įdeda daug pastangų ir pinigu, o kažkas iš jų daiktų ar produktų sukūria "padielkas".
- Neigiama
- Neigiama
- Bloga
- Neigiama