Prekinių ženklų daroma įtaka

Kokia jūsų nuomonė apie prekinių ženklų kopijavimą

  1. Nėra gerai
  2. Geras marketingas, bet nelabai legalu
  3. Neutrali
  4. Nėra skirtumo
  5. nieko baisaus
  6. Bloga
  7. Teigiama, jeigu kopijuojamos prekės yra pigesnės ir labiau prieinamos vartotojui
  8. Hz
  9. Tai bandymas pasipelnyti
  10. Nereikia kopijuoti