Kokia jūsų nuomonė apie prekinių ženklų kopijavimą
- Nėra gerai
- Geras marketingas, bet nelabai legalu
- Neutrali
- Nėra skirtumo
- nieko baisaus
- Bloga
- Teigiama, jeigu kopijuojamos prekės yra pigesnės ir labiau prieinamos vartotojui
- Hz
- Tai bandymas pasipelnyti
- Nereikia kopijuoti