Kartais
Neturi, jei vairavimo stilius agresyvus, tai agresyviai vairuos ir su paprastu automobiliu, jei vairavimas ramus, ramiai vaziuos ir su BMW.
ne
ne
Ne, turi itakos tik zmones, kurie nori pasirodyti
Ne
neturi
NETURI
GERA AUTOMOBILĮ VISADA SMAGU IŠBANDYTI,
SU SENU KAIP ŠUDAS PO LAPU.
TIkrai NE