Požiūris į vaikų knygų skaitymo skatinimą

Ar kalbate su savo auklėtinių tėvais apie knygų skaitymo naudą? Pakomentuokite.

  1. Taip. Visada pasidžiaugiame kartu su vaikais ir tėveliais dėl perskaitytos naujos knygos vaikui, dėl literatūros skietos tėvams studijavimo...
  2. Taip,esu kalbėjusi ir paprašiusi pakaitomis atsinešti iš namų bibliotekėlių knygelių,kad esančios grupėje pabodusios būtų pakeistos naujomis.
  3. Domimės, kokias knygas skato tėveliai namuose.
  4. Ne
  5. Taip
  6. retai, nebent jei patys tėvai paklausia
  7. Tėvai dalinasi su vaikais perskaityta literatūra
  8. Taip, taip skatinu auklėtinius skaityti.
  9. Taip, susirinkimuose visada diskutuojame šią temą. Ypač akcentuojama, kaip svarbu, kad kompiuteriniai žaidimai visiškai neisstumtu knygų skaitymo.
  10. Skaitymo kultūra darželyje, kuriame dirbu yra svarbi ir natūraliai puoselėjama, be išskirtinio raginimo. Vaikams tai sakyčiau svarbi dienos ritualo dalis. Nusiraminimas prieš miegą, susikaupamas grįžus iš lauko prieš maistą ir pan.