Požiūris į terorizmą

11. Kaip jaučiatės matydami daug ginkluotos apsaugos lankytinose Europos miestų vietose?

  1. nelabai jauku, nes sukelia nesauguma, nes reiskia, jog yra ka "Saugoti"
  2. Nesaugiai
  3. Ir saugiau, bet ir nejaukiai
  4. Politikų noro išgarseti kaina siaubinga
  5. Neesu mačius gyvai
  6. Saugiai
  7. Nejauku, bet gerai, kas esame saugomi
  8. Šiek tiek tai kelia nerimą. Pradedi galvoti, kad viskas gali pasikeisti per vieną akimirką. Šiek tiek tai kelia ir pyktį musulmonams nes iš kart pagalvoji jei ne jų išpuoliai būtume saugūs.
  9. Pasaulio pabaigą primena.
  10. Nejaukiai