11. Kaip jaučiatės matydami daug ginkluotos apsaugos lankytinose Europos miestų vietose?
nelabai jauku, nes sukelia nesauguma, nes reiskia, jog yra ka "Saugoti"
Nesaugiai
Ir saugiau, bet ir nejaukiai
Politikų noro išgarseti kaina siaubinga
Neesu mačius gyvai
Saugiai
Nejauku, bet gerai, kas esame saugomi
Šiek tiek tai kelia nerimą. Pradedi galvoti, kad viskas gali pasikeisti per vieną akimirką. Šiek tiek tai kelia ir pyktį musulmonams nes iš kart pagalvoji jei ne jų išpuoliai būtume saugūs.