Požiūris į terorizmą

11. Kaip jaučiatės matydami daug ginkluotos apsaugos lankytinose Europos miestų vietose?

  1. Pakilėtai...Saugo tie uniformuoti kareivėliai , visai fainei...
  2. Nesaugiai. Lyg kažkas tuoj nutiktų.
  3. europa jau ne europieciu europa, pvz paryzius yra purvinas miestas, pilnas imigrantu, jau nebe gera ten but ir nesaugu
  4. Ir saugiai ir nesaugiai. Saugiai, kad būtų kas apgintų. Nesaugiai, nes parodo, kad tokia vieta gali būti rizikinga būti.
  5. Normalu.
  6. Saugiau
  7. Kad ir kiek būtų apsaugos, juos matant vis tiek kyla neramumas dėl saugumo, baimės jausmas iš dalies
  8. Saugiau
  9. Neturiu nieko prieš man tai netrukdo ir dar labiau sukelia saugumo jausmą.
  10. Tai didina nerimą. Manau valdžia terorizuoja ir baugina savo tautiečius ir turistus