Požiūris į terorizmą

11. Kaip jaučiatės matydami daug ginkluotos apsaugos lankytinose Europos miestų vietose?

  1. Saugiai.
  2. Blogai..
  3. Sukelia nesaugumo jausmą, nors turėtų būti atvirkščiai.
  4. nejaukiai, su gręsiančiu pavojumi, kvepia dideliais pinigais
  5. Daug žmonių - didelė grėsmė. Apsauga ne vien dėl terorizmo. Tai saugumo garantas turistams.
  6. Ir teisingai, reikia saugumo
  7. Lyg žmonės lauktu nelaimės,nejauku
  8. Saugus
  9. Visiškai taip pat, kaip ir jos nebūtų, nes niekas nežino kaip teroristai gali atrodyti. Tai gali būti ir europiečiai ar kitų tautybių žmonės.
  10. Saugiau