Nežinau...Manau reikia gerbti visus žmones...Nesvarbu kokios religijos , spalvos , tautybės.. Juk nebūtų įdomu jeigi visi vienodi būtume...
Neapykanta
Rasizmas
nereikia sieti visu musulmonu su terorizmu
Gaila, nes ne visi musulmonai yra blogi ir linki blogo kitiems.
Keista.
Islamo terorizmo pasėkmė
Manau, kad kiti musulmonai nėra atsakingi už kai kurių musulmonų poelgius ir jiems neturėrų būti iškart prikabinama neigiama etiketė.
Tiesiog sutapimas
Keistas grafitis, žeidžiantis musumonus asmenia
Manau musulmonų tarpe teroristų kiekis procentais didžiausias