Požiūris į terorizmą

6. Ką manote apie šią nuotrauką?

  1. Nežinau...Manau reikia gerbti visus žmones...Nesvarbu kokios religijos , spalvos , tautybės.. Juk nebūtų įdomu jeigi visi vienodi būtume...
  2. Neapykanta Rasizmas
  3. nereikia sieti visu musulmonu su terorizmu
  4. Gaila, nes ne visi musulmonai yra blogi ir linki blogo kitiems.
  5. Keista.
  6. Islamo terorizmo pasėkmė
  7. Manau, kad kiti musulmonai nėra atsakingi už kai kurių musulmonų poelgius ir jiems neturėrų būti iškart prikabinama neigiama etiketė.
  8. Tiesiog sutapimas
  9. Keistas grafitis, žeidžiantis musumonus asmenia
  10. Manau musulmonų tarpe teroristų kiekis procentais didžiausias