Požiūris į terorizmą

3. Išvardinkite viską ką jaučiate, kai pamatote/susiduriate su musulmonais Lietuvoje.

  1. jeigu mama su daug vaikų - tai tiesiog, siek tiek atstumia, nes vaikai kelia triuksma. vaikinai nelabai sukelia jausmu, tiesiog, paprastai tai buna is akademines aplinkos, tai studentas.
  2. Nelabai aš susiduriu su jais, neturiu jokių emocijų
  3. Manau, kad jiems sunku LT del savo skirtingo poziurio
  4. Kokie tikslai.Turizmzs ar invazija
  5. Nieko
  6. Nieko nejaučiu, žmonės kaip ir visi
  7. Džiaugiuosi, kad Lietuvą aplanko kitataučiai
  8. Kyla nepagrįsta baimė. Ir kirba mintys o ką jie gali padaryti.
  9. Jokių emocijų nekelia
  10. Neapykanta, baime, pyktis