3. Išvardinkite viską ką jaučiate, kai pamatote/susiduriate su musulmonais Lietuvoje.
jeigu mama su daug vaikų - tai tiesiog, siek tiek atstumia, nes vaikai kelia triuksma.
vaikinai nelabai sukelia jausmu, tiesiog, paprastai tai buna is akademines aplinkos, tai studentas.
Nelabai aš susiduriu su jais, neturiu jokių emocijų
Manau, kad jiems sunku LT del savo skirtingo poziurio
Kokie tikslai.Turizmzs ar invazija
Nieko
Nieko nejaučiu, žmonės kaip ir visi
Džiaugiuosi, kad Lietuvą aplanko kitataučiai
Kyla nepagrįsta baimė. Ir kirba mintys o ką jie gali padaryti.