Požiūris į terorizmą

3. Išvardinkite viską ką jaučiate, kai pamatote/susiduriate su musulmonais Lietuvoje.

  1. Neturiu blogų asociacijų, žmogus iš rytų šalies, tamsesnės odos spalvos nei lietuviai
  2. Nieko nejaučiu , tokie pat žmonės kaip ir visi kiti , nu tik gal daugiau apsiskarmalavę , bet jeigu jiems gerai tai man irgi ger...
  3. Neteko susidurti
  4. nieko nejauciu, jei ju elgesys yra normalus
  5. Per daug nekreipiu dėmesio, nediskriminuoju
  6. Nerimą.
  7. Nerimą
  8. Šiek tiek yra baimės, bet labiau yra susidomėjimas, noras pažinti juos, tačiau atrodo, jog viską reikia daryto atsargiai, kad neįžeisti jų kultūros, tradicijų
  9. Žmogus žmogui nelygus
  10. Nieko prieš kol padoriai elgesi kaip ir visi kiti žmonės