Požiuris į socialines paslaugas ir paramą

Gerb. Respondente, esu Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos inžinerinės statybos 2 kurso studentas.Atlieku tyrimą, kurio tikslas – išsiaiškinti požiūrį į socialines paslaugas ir paramą,todėl prašau atsakyti į anketoje pateiktus klausimus, tai padės praktinei darbo daliai. Anketa anoniminė, iš anksto dėkoju už atsakymus!

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis?

Jūsų amžius?

Jūsų išsilavinimas?

Kokia Jūsų socialinė padėtis visuomenėje?

Ar esate patenkintas (-a) savo padėtimi visuomenėje?

Ar Jūsų dabartinė padėtis visuomenėje teikia jums asmeninės naudos?

Ar dažnai naudojatės įvairiomis lengvatomis?

Kokiomis teikiamomis paslaugomis,nuolaidomis naudojatės? (gali būti keli variantai)

Jūsų nuomone,ar naudingos nuolaidos paslaugoms,prekėms?

Kaip Jūs vertinate socialines pašalpas ir paramas?

Kaip manote,ar reikalingos socialinės paramos,stipendijos ar pašalpos?

Jūsų nuomone,ar socialineės stipendijos skatina geriau mokytis?

Ar Jūs (ar bent vienas Jūsų šeimos narys) gaunate kokią nors socialinę stipendiją ar paramą (pašalpą)?

Kaip manote,ar bedarbio pašalpos skatina nenorą susirasti darbą?

Jūsų nuomone,ar reikalingos pašalpos bedarbiams?

Ar žinote atvejų,kai asmuo gauna socialinę paramą,nors jam tai nepriklauso?

Kaip Jūs reaguojate,kai asmuo gauna paramą,nors jam tai ir nepriklauso?

Kaip reaguojate į atvykstančius pabėgelius?

Jūsų nuomone,ar suteikta parama pabėgeliams bus taisinga kitų žmonių atžvilgiu?