Požiūris į baudos bausmę, efektyvumą ir taikymo problemas

Esu Socialinių mokslų  kolegijos, teisės studijų programos III kurso studentė, Julija Čepėnaitė, šiuo metu rašau baigiamąjį bakalauro darbą, apie baudos kaip bausmės efektyvumą ir taikymo problemas. Kviečiu Jus skirti porą minučių atsakant į šiuos nesudėtingus klausimus. Gauti tyrimo duomenys bus analizuojami rengiant bakalauro darbą. Anketa yra anoniminė.

Ačiū už skirtą laiką.

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis?

Jūsų amžius?

Jūsų išsilavinimas?

Jūsų gyvenamoji vieta? ✪

Jei gyvenate užsienyje, parašykite šalį

Ar esate gavę baudą

Jei esate gavę baudą, kokia buvo jos suma?

Ar teko susidurti su administracinės atsakomybės priemonėmis? Jei taip, tai su kuriomis?

Už kokį baudžiamąjį nusižengimą esate gavę baudą?

Ar Lietuvoje esanti teisinė sistema jus gąsdina, sulaiko nuo nusižengimų?

Atsižvelgiant į gautą baudos dydį ir savo turtinę padėtį, pasirinktumėte bausmę pvz.: viešieji darbai, areštas, vietoj gautos piniginės baudos?

Ar nuobaudų skyrimas daro kokią nors įtaką tolesniam žmogaus elgesiui?

Ką manote apie viešųjų darbų skyrima kaip nuobaudos priemonę?