UserPonulis.lt
Results0
Vieša
Pranešti

Ponulis.lt galvajuostės kūdikiui - gera dovanos idėja?

Ponulis.lt internetinėje parduotuvėje vaikams stilingi drabužiai kūdikiams bei drabužiai vaikams. Mūsų nuomone aksesuarai vaikams yra labai svarbi aparngos detalė, kuri labai paprastai suteikia daug žavesio. Tapukai kūdikiams, puošnios pėdkelnės mergaitėms, galvajuostės kūdikiams, galvajuostės mergaitėms, turbanai, kepurės kūdkiams ir vaikams bei  kiti gražūs aksesuarai   mūsų internetinėje parduotuvėje www.ponulis.lt

Galvajuosčių pasirinkimas mūsų parduotuvėje yra vienas didžiausių, joms skiriame ypatingą dėmesį dėl keleto priežasčių:

1. Galvajuostės -  tai tiesiog labai gražus aksesuaras mergaitėms. Kadangi galvajuosčių būna įvairiausių spalvų ir formų, tiek puošnių, tiek kasdienių, jas galima pritaikyti visoms progoms. Labai gražu kai galvajuostės derinamos prie aprangos, tad šių aksesuarų verta turėti bent kelių dizainų ar spalvų.


2. Skirtingai nei plaukų segtukai ar plaukų gumelės, galvajuostės turi vieną pranašumą - jas galima uždėti net tada, kai kūdikėlis dar neturi plaukų! Galvajuostės kūdikiams suteikia labai daug žavesio, dėl šios priežasties beveik visose kūdikio fotosesijose mergaitės būna papuoštos dailia galvajuoste. Galvajuostės kūdikiams pasiūtos iš minkštos, elastingos medžiagos, yra tamprios ir nespaudžia kūdikio galvytės.          

3. Plačios galvajuostės - ne tik gražus aksesuaras, bet ir praktiškas galvos apdangalas. Kai oras šiltas, saulytė stipriai nekaitina ir norisi tik šiek tiek apsaugoti ausytes - plati galvajuostė tobula alternatyva įprastai kepurytei. Tai ,galima sakyti, du zuikiai vienu šūviu! Nes plačios galvajuostės ne tik apsaugo ausytes nuo vėjo, bet dar ir atrodo super stilingai!

Taigi, įsitikinome, jog   galvajuostės  gali būti ne tik gražios, bet ir naudingos, o būtent tokios turi būti ir dovanos. Todėl šiandien norime paklausti kaip manote ar galvajuostės gali būti gera dovanos idėja naujagimiui/ kūdikiui? Iš anksto dėkojame už pateiktus atsakymus. 

Su mumis galite susisiekti čia:

El. paštu: [email protected]

Facebook: Ponulis | Facebook

Dovana naujagimiui - ar einant aplankyti naujagimio nešate jam dovanų?
Dovana naujagimiui - ar galvajuostės kūdikiui būtų gera dovana?
Šio klausimo atsakymai viešai nepublikuojami
Pic